Dziękujemy naszym sponsorom !


MMDS -»
Pierwsza w Polsce firma oferująca Print Management, czyli wyspecjalizowane usługi w zakresie kompleksowego zarządzania procesami projektowania, produkcji oraz dostaw materiałów poligraficznych i reklamowych


ARIES -»
Jest firmą działająca na dynamicznie rozwijającym się rynku IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągle pogłębianej wiedzy wiemy, jak zapewnić profesjonalne usługi i wybrać najdogodniejsze rozwiązanie dla klienta.


ITTP -»
Instytut Transferu Technologii Poligraficznych jest marka spółki M.M. Druk Serwis, która działa w branży poligraficznej nieprzerwanie od 1999 r. Utworzona przez Tomasza Marczewskiego i Roberta Miklaszewskiego spółka od początku swojego powstania zajmowała się projektowaniem, wytwarzaniem i dostawą produktów poligraficznych.


krakusik.pl    Małopolski Klaster Poligraficzny
Powstały w 2000 roku Małopolski Klaster Poligraficzny charakteryzuje się przestrzenną koncentracją zasobów materialnych, jak i niematerialnych sprzyjających dalszemu rozwojowi jej członków. Służy do promocji i rozwoju innowacyjnych technologii w poligrafii, reklamie i przemyśle.


krakusik.pl Kärcher Center AAT RenKar
„Kärcher Center AAT RenKar - Partner Kärcher NR 1 W POLSCE !!

Od 23 lat prowadzi sprzedaż, serwis oraz wypożyczalnię urządzeń czyszczących marki KARCHER. Nasza firma prowadzi sprzedaż produktów marki KARCHER: wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące z i bez podgrzewania wody, odkurzacze domowe i przemysłowe, urządzenia piorące, szorowarki, zamiatarki, środki chemiczne, parownice.”ORLEN OIL -»
Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach w ramach Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. zajmuje sie kompleksowo produkcja i dystrybucja środkow smarnych.


park wodny
PARK WODNY Kraków -»
Jest największym krytym aquaparkiem w Polsce i jednym z największych obiektów tego typu w Europie! Posiada najdłużsżą w Polsce sieć rur i zjeżdżalni - od łagodnych minizjeżdżalni po super szybkie i i bardzo długie!

Zaprasza codziennie od 8.00-22.00


Kancelaria Doradców Podatkowych ANEX
Przedmiotem działalności jest pełna obsługa firm z w zakresie rachunkowości, rozliczeń z urzędami skarbowymi oraz ZUS. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, których kompetencje dają gwarancję rzetelnej i fachowej obsługi naszych klientów. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm.


edu-Libri
To nowoczesna oficyna wydawnicza e-publikacji naukowych i edukacyjnych.

Casus Unicus
Książki naukowe, podręczniki, e-booki.
To to firma powstała jako kontynuacja i rozszerzenie działalności zawodowej grupy praktyków zajmujących się między innymi: organizacją zarządzania, zarządzaniem produkcją, zarządzaniem projektami, zarządzaniem ryzykiem, wdrażaniem nowoczesnych modeli usług IT - outsourcingiem i cloud computingiem.

Krakowski Bank Spółdzielczy
KBS to bank o ponad 110-letniej tradycji, oparty wyłącznie o własny polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe oraz ubezpieczeniowe.


Wydawnictwo SQN
powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.


Santorini
Grecki zakątek Krakowa - Restauracja i Hotel Santorini*** to miejsce przepełnione czarem i klimatem Grecji,
jej antynyczną kulturą a w szczególności gościnnością, z której słynie Santorini.


EP agencja
Agencja reklamowa Effective Promotion od ponad 14 lat oferuje profesjonalne usługi z zakresu poligrafii i reklamy, m.in. druk folderów, plakatów, wizytówek, katalogów, teczek, ulotek, grawerowanie laserowe, haft komputerowy, termosublimację. Jest również wydawcą wrocławskiej broszury reklamowej "Osiedlówka" oraz katalogu o tematyce ślubnej "Gazeta Ślubna".


KoszulkiDTG
KoszulkiDTG.pl to firma oferująca koszulki z nadrukiem wykonywanym przy użyciu nowoczesnej technologii DTG (Direct To Garment). Technologia ta umożliwia druk złożonych obrazów z niezwykłą precyzją oraz z przejściami tonalnymi niemożliwymi do odwzorowania żadną inną techniką. Nadruki charakteryzują się zadziwiającym podobieństwem do oryginału oraz trwałością.

CzasDzieci.pl
Portal CzasDzieci.pl powstał po to, by pokazać Najmłodszym, że Dzieciństwo to wspaniały czas, czas dzieci ale i Wasz wspólny… nieoceniony i zawsze zbyt szybko przemijający.
Podpowiemy jak go spędzić, by pozostawił cudowne wspomnienia i stał się niezastąpionym fundamentem rozwoju Dzieci. Pokażemy Wam magiczne miejsca, które warto odwiedzić. Polecimy ciekawe wydarzenia.

krakusik.pl Krakusik.pl
Krakusik.pl to prawdopodobnie najpopularniejszy lokalny serwis ogłoszeniowy skierowany do mieszkańców Krakowa.
Znajdziesz tu ogłoszenia z wielu kategorii w tym praca, nieruchomości, motoryzacja, różne, itd. Ogłoszenia są darmowe dla firm i osób prywatnych.


Entliczek
Entliczek - siec sklepów dla dzieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego personelu wszystkie towary przeznaczone do sprzedaży w naszych sklepach są dokładnie weryfikowane pod względem ich bezpieczeństwa,jakości,funkcjonalności.


ALLboards
ALLboards producent tablic do prezentacji: suchościeralnych, magnetycznych, korkowych, porcelanowych. Wśród naszych klientów są: szkoły, biura, instytucje publiczne i osoby fizyczne. Fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.KKI-BCI
Jako Grupa KKI-BCI kontynuujemy 20-letnią tradycję najstarszej marki hostingowej w Polsce – kki.pl. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie domen, hostingu i zarządzania serwerami. Posiadamy własne Centrum Danych w całości zlokalizowane na terenie Polski. Dbamy o powodzenie wspólnych przedsięwzięć.